Skulptur

Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur
Skulptur

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTMÄR, skulptur, gips, sittande pojke med korg på huvudet, otydligt signerad i godset samt undertill, höjd ca 58 cm

Smärre slitage

838428

2020-11-16