Liselott Toresdotter

Liselott Toresdotter
Liselott Toresdotter
Liselott Toresdotter
Liselott Toresdotter
Liselott Toresdotter
Liselott Toresdotter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LISELOTT TORESDOTTER (född 1954): Figurkomposition, signerad och daterad Liselottt -08, blandteknik/olja på duk, ca 56x46 cm

838430

2020-11-14