Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
UNO WALLMAN (född 1913):Komposition med ansikten, signerad samt daterad 76, akryl på duk, ca 36x27 cm
838465
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här