Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
TAKARMATUR, stomme i brons och mässing, 1900-talets första kvartal, plafondsmodell, behängd med prismor, 3 ljuspunkter, höjd ca 27, diameter 35 cm
Omarbetad, smärre slitage
838479
2020-11-13
Gör en kostnadsfri värdering här