Carl Gabriel Wadell oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): "En hjältes död", efter Nils Forsbergs original, signerad och daterad C.G Wadell 91, olja på papper, 53x75 cm
Krackeleringar, färgbortfall, något lös i ram
838487
2020-11-12