Carl Gabriel Wadell oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL GABRIEL WADELL (1865-1909): "En hjältes död", efter Nils Forsbergs original, signerad och daterad C.G Wadell 91, olja på papper, 53x75 cm

Krackeleringar, färgbortfall, något lös i ram

838487

2020-11-12