Ferdinand Lieberman för Rosenthal

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROSENTHAL, figurin, porslin, prinsessa hållande gyllende ägg vid gås, Ferdinand Lieberman, Rosenthal, 1900-talets första hälft, polykromt bemålad, signerad "Ferd. Liebermann", höjd ca 14 cm

Smärre slitage

838489

2020-11-15