Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HOWARD SMITH & ERNA AALTONEN, figurin, keramik, signerad H Smith Erna Aaltonen Arteos, höjd ca 16, bredd 21 cm
Visst ytslitage
838497
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här