Otto Schulz clubfåtöljer
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OTTO SCHULZ, 1 par clubfåtöljer, Boet, Göteborg 1930-tal, brun skinnklädsel, lös dyna klädd i grön plysch, dekor av pärlspik, bredd 62, sitthöjd ca. 40 cm
Bruksslitage, fläckar, en fåtölj med lagning
838501
2020-11-11