Otto Schulz clubfåtöljer

Otto Schulz clubfåtöljer
Otto Schulz clubfåtöljer
Otto Schulz clubfåtöljer
Otto Schulz clubfåtöljer
Otto Schulz clubfåtöljer
Otto Schulz clubfåtöljer
Otto Schulz clubfåtöljer
Otto Schulz clubfåtöljer
Otto Schulz clubfåtöljer
Otto Schulz clubfåtöljer

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OTTO SCHULZ, 1 par clubfåtöljer, Boet, Göteborg 1930-tal, brun skinnklädsel, lös dyna klädd i grön plysch, dekor av pärlspik, bredd 62, sitthöjd ca. 40 cm

Bruksslitage, fläckar, en fåtölj med lagning

838501

2020-11-11