Bordsarmaturer

Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer
Bordsarmaturer

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSARMATURER, 1 par, brons, Frankrike, 1800-tal, senempirestil, förgyllda och patinerade, höjd inkl. skärm ca 47 cm

Obetydligt slitage

838502

2020-11-19