Reklamskylt
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
REKLAMSKYLT, 1900-talets första hält, "Skandinavien-Amerika-Linien", motiv med S/S Frederik VIII, sannolikt tillverkad av The metallograph corporation, New York, 80x105 cm
Skador, fläckar
838503
2020-11-12