Bordsarmatur brons

Bordsarmatur brons
Bordsarmatur brons
Bordsarmatur brons
Bordsarmatur brons
Bordsarmatur brons
Bordsarmatur brons
Bordsarmatur brons
Bordsarmatur brons

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSARMATUR, brons, Frankrike, 1800-tal, dekor i form av antikiserande kvinna, höjd inkl. skärm ca 82 cm

Obetydligt slitage

838509

2020-11-19