Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KARMSTOL, 1900-tal, Louis XVI-stil, bronserad, skuren dekor, textilklädsel med motiv av franska liljan, sitthöjd 46 cm
Slitage, fläckar
838518
2020-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här