Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRER, 25 st, trä, stengods, bl.a Gunnar Nylund, Höganäs, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, höjd ca 11-2 cm
Smärre slitage, mikronagg kan förekomma
838538
2020-11-15
Gör en kostnadsfri värdering här