Miniatyrer

Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer
Miniatyrer

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MINIATYRER, 25 st, trä, stengods, bl.a Gunnar Nylund, Höganäs, Carl-Harry Stålhane, Rörstrand, höjd ca 11-2 cm

Smärre slitage, mikronagg kan förekomma

838538

2020-11-15