Uno Wallman oljemålning

Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning
Uno Wallman oljemålning

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

UNO WALLMAN (född 1913): Siljanskogen, signerad samt daterad 42, olja på duk, ramen även målad av konstnären, ca 26x40 cm

838544

2020-11-16