HENRI-ALEXANDRE SOLLIER

HENRI-ALEXANDRE SOLLIER
HENRI-ALEXANDRE SOLLIER
HENRI-ALEXANDRE SOLLIER
HENRI-ALEXANDRE SOLLIER
HENRI-ALEXANDRE SOLLIER
HENRI-ALEXANDRE SOLLIER
HENRI-ALEXANDRE SOLLIER
HENRI-ALEXANDRE SOLLIER
HENRI-ALEXANDRE SOLLIER
HENRI-ALEXANDRE SOLLIER

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

HENRI-ALEXANDRE SOLLIER (1896-1966): liggande flicka, signerad och daterad A Sollier -54, stengods på träsockel, längd 12

Kuntoraportti

Smärre slitage

838546

Päivämäärä:

2020-11-15