HENRI-ALEXANDRE SOLLIER
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
800 SEK
Kuvaus
HENRI-ALEXANDRE SOLLIER (1896-1966): liggande flicka, signerad och daterad A Sollier -54, stengods på träsockel, längd 12
Kuntoraportti
Smärre slitage
838546
Päivämäärä:
2020-11-15