Vaser

Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser
Vaser

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VASER, 2 st, sannolikt Flavio Poli, Somersso, Murano, Italien, höjd 19-35, bredd på den lägre vasen ca 43 cm

Den gröna med smärre slitage, den röda med mindre nagg samt slipad vid fot

838559

2020-11-15