Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSALSMÖBEL, 7 dlr., ljusgrå bemålning, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bestående av bord med två iläggsskivor samt 6 stolar,

Slitage

838561

2020-11-12