ROMERO BRITTO (född 1963): Jennifer

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROMERO BRITTO (född 1963): Jennifer, signerad Romero Britto, numrerad 54/300, silkscreen, 91,5x75,5 cm

838569

2020-11-17