Charles Louis Auguste Cousin oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

CHARLES LOUIS AUGUSTE COUSIN (1807 - 1887) motiv med kanal i Venedig, signerad, olja på pannå, ca 21x15 cm

838588

2020-11-16