HANS OSVALD LARSSON

HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON
HANS OSVALD LARSSON

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

HANS OSVALD LARSSON (1915-1973): motiv med blomma, monogramsignerad HOL, olja på pannå, ca 38 x 13 cm

838620

2020-11-21