Klubbat för:
3 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HILDING RÖSIÖ (1902-1985): stilleben, olja på duk, signerad, 65 x 81 cm.
Zustandsbeschreibung
838622
2020-11-21
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner