Leonard Wiedh oljemålning

Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning
Leonard Wiedh oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEONARD WIEDH (1866-1938): Kustbild signerad L. Wiedh 1903, olja på duk, ca 74 x 32 cm

Litet färgbortfall

838625

2020-11-21