Lisa Larson relief

Lisa Larson relief
Lisa Larson relief
Lisa Larson relief
Lisa Larson relief
Lisa Larson relief
Lisa Larson relief
Lisa Larson relief
Lisa Larson relief
Lisa Larson relief
Lisa Larson relief

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LISA LARSON, väggrelief, Gustavsberg, stengods, polykromt glaserad, föreställande fisk, signerad Lisa L Gustavsberg samt studiohand, numrerad 150/24, spår av etikett, 56x22 cm

838656

2020-11-12