Gräddkannor i silver

Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver
Gräddkannor i silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

GRÄDDKANNOR (4) samt skål och ask i silver, 2 med svenska kontrollstämplar, höjd mellan ca 6-9 cm, vikt ca 630 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

838660

2020-11-16