Snurrfåtölj Bröderna Andersson
Vollendet
2020-11-24
838661
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
SNURRFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, Bröderna Andersson, svart läder, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage, 1 st plymå med skada