Snurrfåtölj Bröderna Andersson
Klubbat för:
800 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SNURRFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, Bröderna Andersson, svart läder, sitthöjd ca 45 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, 1 st plymå med skada
838661
Päivämäärä:
2020-11-24