Snurrfåtölj Bröderna Andersson

Klubbat för:

800 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SNURRFÅTÖLJ, 1900-talets mitt, Bröderna Andersson, svart läder, sitthöjd ca 45 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, 1 st plymå med skada

838661

Päivämäärä:

2020-11-24