Ljusstakar i silver

Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver
Ljusstakar i silver

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, rokokostil, stämplade 830 samt Nu krönt med krona, höjd ca 27,5 cm, vikt ca 900 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

838663

2020-11-16