Färglitografier England 1800-tal

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LITOGRAFIER, 4 st., 1800-talets första hälft, England, Hästkapplöpning, Epsom, bildmått ca 46x30 cm

Ej examinerade ur ram

838665

2020-11-16