Kandelaber Vallien

Kandelaber Vallien
Kandelaber Vallien
Kandelaber Vallien
Kandelaber Vallien
Kandelaber Vallien
Kandelaber Vallien

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BERTIL VALLIEN, kandelaber, för 7 ljus, smide, 1900-talets andra hälft, höjd ca 94, bredd 94 cm

Smärre ytskador

838671

2020-11-14