Skål "Svea" Gustafsberg

Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål
Skål

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, "Svea", 1876-1901, Gustafsberg, polykrom antikiserande dekor, diameter ca 26, höjd ca 14 cm

Repor och slitage

838683

2020-11-11