Waldemar Bernhard träsnitt Närke
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NÄRKE I TRÄSNITT AV WALDEMAR BERNHARD, Kulturhistoriskt bildverk, Närke, 125 originalträsnitt av Waldemar Bernhard, Linköping 1933, numrerad upplaga, detta är nr 203
Slitage, fläckar förekommer
838685
2020-11-16