Waldemar Bernhard träsnitt Närke

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NÄRKE I TRÄSNITT AV WALDEMAR BERNHARD, Kulturhistoriskt bildverk, Närke, 125 originalträsnitt av Waldemar Bernhard, Linköping 1933, numrerad upplaga, detta är nr 203

Slitage, fläckar förekommer

838685

2020-11-16