Bordspendyl alabaster

Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster
Bordspendyl alabaster

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, alabaster, förgylld urtavla med romerska siffror, höjd 51 cm, glaskupa med träsckel medföljer, total höjd 67 cm

Nyckel och pendel finns , en dokordel saknas

838701

2020-11-11