Vattenkanna koppar 18/1900-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VATTENKANNA, koppar, 18/1900-tal, höjd ca 52, längd 76 cm

Lagning, åldersrelaterat slitage

838710

2020-11-24