Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): signerad Holger Beckström Bo Ljungberg, daterad 1971, numrerad 11/100, screenprint på plexiglas, ca 29x29 cm
Bruksslitage
838718
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här