Beck & Ljung multiple

Beck & Ljung multiple
Beck & Ljung multiple
Beck & Ljung multiple
Beck & Ljung multiple
Beck & Ljung multiple
Beck & Ljung multiple

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BECK&JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): signerad Holger Beckström Bo Ljungberg, daterad 1971, numrerad 11/100, screenprint på plexiglas, ca 29x29 cm

Bruksslitage

838718

2020-11-16