Anna Berg
Klubbat för:
3 200 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ANNA BERG (1875-1950): Blomsterstilleben, påskrift på a tergo "Ninne", signerad Anna Berg, olja på pannå, ca 28x38 cm
Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer
Kuntoraportti
838736
Päivämäärä:
2020-12-06