Anna Berg

Anna Berg
Anna Berg
Anna Berg
Anna Berg
Anna Berg
Anna Berg

Klubbat för:

3 200 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ANNA BERG (1875-1950): Blomsterstilleben, påskrift på a tergo "Ninne", signerad Anna Berg, olja på pannå, ca 28x38 cm

Ingår i tema-auktionen kvinnliga konstnärer

Kuntoraportti

838736

Päivämäärä:

2020-12-06