Salvador Dali färglitografi

Salvador Dali färglitografi
Salvador Dali färglitografi

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): "Angoscia eterosessuale (Heterosexual distress)", ur "Les Vitraux", 1973, signerad samt numrerad Salvador Dali, 87x250, färglitografi, bildmått ca 40x41, mått inom passepartou ca 45x60 cm

Ej examinerad ur ram, smärre gulnad

838751

2020-11-16