Karel Appel färglitografi

Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi
Karel Appel färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAREL APPEL (1921-2006): Figurkomposition, signerad Appel , 29/90, färglitografi, bildyta ca 48 x 48 cm

838763

2020-11-21