Nils Nilsson oljemålning

Nils Nilsson oljemålning
Nils Nilsson oljemålning
Nils Nilsson oljemålning
Nils Nilsson oljemålning

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

NILS NILSSON (Sverige, 1901-1949): landskap med kor, olja på duk, signerad NN, 67 x 80 cm.

Krackelyr.

838769

2020-11-22