Klubbat för:
13 000 SEK
3 000 SEK
SPELBORD, 1800-talets början, sengustavianskt, mahogny, låda i sargen, höjd 77, 88,5x43 cm, nyckel finns
Nyckel finns, smärre slitage
838779
2020-11-13