Spelbord sengustavianskt

Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt
Spelbord sengustavianskt

Klubbat för:

13 000 SEK

3 000 SEK

SPELBORD, 1800-talets början, sengustavianskt, mahogny, låda i sargen, höjd 77, 88,5x43 cm, nyckel finns

Nyckel finns, smärre slitage

838779

2020-11-13