Okänd konstnär olja på duk

Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, signerad S Ewert, 1900-talets första hälft, syrener i kruka, 50x55 cm.

Något ytslitage.

838780

2020-11-22