Ulf Hårdner olja på duk

Ulf Hårdner olja på duk
Ulf Hårdner olja på duk
Ulf Hårdner olja på duk
Ulf Hårdner olja på duk

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

800 SEK

ULF HÅRDNER (född 1942): Kustvy, olja på duk, signerad, 55x46 cm

Ytslitage, intrycksskada.

838843

2020-11-12