Lerskålar allmoge

Lerskålar allmoge
Lerskålar allmoge
Lerskålar allmoge
Lerskålar allmoge
Lerskålar allmoge
Lerskålar allmoge
Lerskålar allmoge
Lerskålar allmoge
Lerskålar allmoge
Lerskålar allmoge

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

LERSKÅLAR, 3 st, allmoge, 18/1900-tal, diameter ca 27-31 cm

Naggar, avslag

838855

2020-11-24