Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
800 SEK
LERSKÅLAR, 3 st, allmoge, 18/1900-tal, diameter ca 27-31 cm
Naggar, avslag
838855
2020-11-24
Gör en kostnadsfri värdering här