Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
800 SEK
TÅGLYKTA, 1900-talets första hälft, delvis lackerad plåt, senare elektrifierad, höjd 30 cm
Åldersrelaterat slitage, senare målning, ej funktionstestad
838856
2020-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här