Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko

Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko
Miniatyrbyrå 1700-tal rokoko

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MINIATYRBYRÅ, 1700-tal, rokoko, 3 lådig, på senare underrede, fanerat i bl.a. valnöt, byråns höjd 29, 53x22, höjd med underrede 73 cm, nyckel finns

Förkortade ben, ytskador, en nyckelbussning skadad, nyckel finns

838865

2020-11-13