Klubbat för:
900 SEK
Utropspris
800 SEK
PRYDNADSÄGG, 29 st, delvis alabaster, 1900-tal, längd 3-7,5 cm.
Bruksslitage, enstaka nagg.
838878
2020-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här