Soffbord 1930/40-tal

Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal
Soffbord 1930/40-tal

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SOFFBORD, Sverige 1930-40-tal, fanerad i björk och zebrano, rund på perlarfot, höjd 60, diameter 100 cm

smärre slitage

838887

2020-11-18